Spotkanie opłatkowe

  15 grudnia 2018 r. w stołówce firmy Aspen spotkaliśmy się na Wigilii, organizowanej co roku przez nasze Koło. W Wigilii uczestniczyło około 80 członków naszego Koła wraz z rodzinami oraz zaproszone władze miasta i przyjaciele niezrzeszeni w naszym Stowarzyszeniu. Na początku kolacji wigilijnej podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia. Wieczór upłynął w miłej, rodzinnej atmosferze, śpiewaliśmy kolędy, a na koniec wszyscy podopieczni naszego Koła otrzymali paczki ufundowane przez Urząd Miasta.

Niech Święta

Bożego Narodzenia

i Wigilijny wieczór upłyną

Wam w szczęściu i radości

przy staropolskich kolędach

i zapachu świerkowej choinki

życzą

Zarząd i członkowie Koła Pomocy Dzieciom o Niepełnej Sprawności Ruchowej.

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.