Archive for Czerwiec, 2019

Ognisko

Dnia 14.06.2019 r. na zaproszenie Pań i dzieci uczęszczających do Środowiskowego Ogniska Wychowawczego przy TPD, nasze Koło wzięło udział w spotkaniu przy grillu. Zaproszenie przyjęła także Pani Kasia Kopeć- pełnomocnik Burmistrza ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi. Oprócz smakowitej kiełbaski, kaszanki i kiszki z grilla, zajadaliśmy się słodkimi wypiekami i owocami. Jak zwykle było  bardzo miło i wesoło.

Wizyta Pana Marcina Gienieczko

 Chcielibyśmy serdecznie podziękować  za  poświęcony czas  i odwiedziny w naszej placówce. Było to wspaniałe doświadczenie  zarówno dla dzieci jak i dorosłych.  Podczas spotkani Pan Marcin z wielką pasją i zaangażowaniem  opowiadał nam o swoich wyprawach pokazując zdjęcia i filmy co jeszcze bardziej urzeczywistniało jego dokonania.  Dzieci zainteresowane relacjami z wypraw zadawały dużo różnych pytań, na które Pan Marcin cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał.

Niewątpliwie jest to człowiek wielkiej pasji i wielkiego serca o czym mieliśmy okazję przekonać się osobiście., za co z całego serca jeszcze raz  DZIĘKUJEMY.

W ramach podziękowania Pan Marcin został uhonorowany odznaką Przyjaciela Dziecka